IMPLANTY I AKCESORIA - PINTOR Magdalena Kubik

pintor-magdalena-kubik

IMPLANTY I AKCESORIA

Katalog produktów – PINACOTHECA – IMPLANTY I AKCESORIA dostępny jest w sklepie PINTOR Magdalena Kubik Company on Etsy.

IMPLANTY I AKCESORIA to kategoria produktów biznesu PINACOTHECA firmy PINTOR Magdalena Kubik. Implanty i akcesoria są projektowane oraz wykonywane w naszej firmie.


Produkt oraz inspiracje.

Implanty są skomponowane z dwóch części: małej ramki o rozmiarze 50 mm x 53 mm z osadzoną w niej kompozycją wizualną i wbudowaną częścią Labiryntową Labiryntowego Systemu Mocowania ukształtowanych razem w element o rozmiarze  50 mm x 75 mm wykonany z drewna z gatunku Diospyros ze skórą i Błądzącej część Labiryntowego Systemu Mocowania o rozmiarze 25 mm x 47 mm, która może być wbudowana w dowolny element do którego może być zamocowana ramka za pomocą Labiryntowego Systemu Mocowania.

“Errare humanum est” – Alexander Pope

Labiryntowy System Mocowania jest wytworem materialnym ukształtowanym przestrzennie w formie systemu składającego się z dwóch części z wynalezioną strukturą ułożoną w labiryntowe mocowanie spełniające funkcję mocowania dwóch części.

Droga przeprowadzenia Błądzącej części poprzez Labiryntową część jest złożona z czterech kroków.

Pierwszy krok to umieszczenie Błądzącej części w orientacji horyzontalnej w miejscu, w którym Labiryntowa część jest przedzielona poprzecznie i przeprowadzenie tego elementu przez ten kanał do poziomu dwóch kanałów umieszczonych po przeciwnych stronach części Labiryntowej.

Drugi krok to obrócenie części Błądzącej o 90 stopni i przeprowadzenie jej poprzez dwa poziome kanały umieszczone po przeciwnych stronach części Labiryntowej i umieszczenie jej w środku części Labiryntowej w poziomej orientacji.

Trzeci krok  to obrócenie części Błądzącej umieszczonej w środku części Labiryntowej w pozycji horyzontalnej prostopadle do części Labiryntowej o 90 stopni aby umieści ją w pozycji równoległej do części Labiryntowej.

Czwarty krok to obrócenie Błądzącej części o 90 stopni i umieszczenie jej w pionowej orientacji w części Labiryntowej.

Rozłączenie Labiryntowej i Błądzącej części zamocowanych poprzez Labiryntowy system mocowania jest tylko możliwe poprzez przeprowadzenie części Błądzącej poprzez część Labiryntową drogą, którą część Błądząca była przeprowadzona w celu zamocowania.

Labiryntowy System Mocowania jest przedmiotem wynalazku będącego w trakcie procesu nadania patentu międzynarodowego. Publikacja Międzynarodowej Aplikacji dostępna jest na WIPO PATENTSCOPE. Tutaj -> Letter referring to IPER możecie pobrać mój list adresowany do EPO dotyczący IPER wyjaśniający dlaczego wspomniany raport nie jest prawnie wiążący.  Wynalazcą LSoF jest  Magdalena Kubik , która jest również twórcą kompozycji wizualnych osadzonych w ramkach.

Kolekcje.

Kategoria produktów – IMPLANTY I AKCESORIA – zawiera kolekcje kompozycji wizualnych osadzonych w implantach z wbudowaną częścią Labiryntową Labiryntowego Systemu Mocowania. W ramach każdej kolekcji 6 kompozycji jest dostępnych do sprzedaży:


 
KOLEKCJA DEBIUT autorstwa Magdaleny Kubik 1. CB      2. GI      3. IC      4. KbS     5. T      6. WfN

KOLEKCJA NIE TYLKO DLA NAS ŚWIAT autorstwa Magdaleny Kubik

  1. AoSA    2. HoE     3. LoA     4. PoNA     5. PoA     6. KoA

KOLEKCJA QB-BISS-M autorstwa Magdaleny Kubik 


 
 1. LoD     2. FoS     3. BoR     4. NsY     5. NsO     6. JO

KOLEKCJA MUD ARCHITECTURE autorstwa Magdaleny Kubik 


  
 1. MUD     2. ARCHITECTURE 3. M MUD    4. M ARCHITECTURE 5. & M MUD   6. & MORE

KOLEKCJA FLAX & COTTON autorstwa Magdaleny Kubik 


 
  1. E COTTON  2. COTTON    3. L FLAX    4. E FLAX    5. FLAX     6. L COTTON

KOLEKCJA BUTTERFLY AND ITS EFFECT autorstwa Magdaleny Kubik   1. WI     2. BUTTERFLY_F 3. WII     4. WIII     5. BUTTERFLY_B 6. WIV

KOLEKCJA SUNNY WINDOW autorstwa Magdaleny Kubik


 
 1. S WINDOW 1  2. S WINDOW 2  3. S WINDOW 3  4. S WINDOW 4  5. S WINDOW 5  6. S WINDOW 6

KOLEKCJA REST OF THE DAY & HALF OF THE NIGHT autorstwa Magdaleny Kubik  1. ELEPHANT   2. W&V      3. ZEBRA     4. WILDEBEESTS  5. HIPPO     6. LION

KOLEKCJA OFFSPRING autorstwa Magdaleny Kubik


 
 1. C WOODSORREL  2. DAISY    3. VIOLETS   4. DAISIES   5. VIOLET    6. HOUSELEEK

KOLEKCJA DIRTY ROAD autorstwa Magdaleny Kubik


 
 1. DIRTY ROAD   2. DIRTY ROAD  3. DIRTY ROAD  4. DIRTY ROAD  5. MOMENT CAPTURED 6. DIRTY ROAD


Akcesoria.
Kategoria produktów – IMPLANTY I AKCESORIA – zawiera akcesoria z wbudowaną częścią Błądzącą Labiryntowego Systemu Mocowania. Część Błądząca dostępna jest również w sprzedaży w formie gotowej do zamocowania w dowolnym elemencie. Część Błądząca dostępna jest w sprzedaży w rozmiarach o trzech różnych długościach: 105 mm, 95 mm, 85 mm.
Torby i Implanty.

Kategoria produktów – IMPLANTY I AKCESORIA – zawiera torby z wbudowaną częścią Błądzącą Labiryntowego Systemu Mocowania. Torba wykonana jest z kwadratów o rozmiarze 35×35 mm wykonanych z drzewa z gatunku Diospyros oraz skóry, zszytych rzemieniem skórzanym oraz nicią. Boki i uchwyty wykonane są ze skóry. Torba jest zamykana na śrubę wykonaną z drewna z gatunku Diospyros. Każdy implant będący w ofercie sprzedaży firmy PINTOR Magdalena Kubik może być skomponowany z torbą. W środku torby jest kieszeń. Rozmiar torby: 25 cm x 50 cm. Torba może być rozłożona do szerokości 7 cm.

 


Zawartość strony internetowej.
Zawartość strony internetowej dostarczana przez firmę PINTOR Magdalena Kubik oraz jej licencjodawców taka jak: pliki, grafika, zdjęcia, rysunki, tekst, loga, slogany, koncepcje, produkty, wzory, inwencje, itp. jest własnością firmy PINTOR Magdalena Kubik oraz jej licencjodawców i jest chroniona prawem autorskim oraz innymi prawami dotyczącymi ochrony własności intelektualnej.