IMPLANTY I AKCESORIA - PINTOR Magdalena Kubik

pintor-magdalena-kubik

IMPLANTY I AKCESORIA

Katalog produktów – PINACOTHECA – IMPLANTY I AKCESORIA dostępny jest w sklepie PINTOR Magdalena Kubik Company on Etsy.

IMPLANTY I AKCESORIA to kategoria produktów biznesu PINACOTHECA firmy PINTOR Magdalena Kubik. Implanty i akcesoria są projektowane oraz wykonywane w naszej firmie.


Produkt oraz inspiracje.

Implanty są skomponowane z dwóch części: małej ramki o rozmiarze 50 mm x 53 mm z osadzoną w niej kompozycją wizualną i wbudowaną częścią Labiryntową Labiryntowego Systemu Mocowania ukształtowanych razem w element o rozmiarze  50 mm x 75 mm wykonany z drewna z gatunku Diospyros ze skórą i Błądzącej część Labiryntowego Systemu Mocowania o rozmiarze 25 mm x 47 mm, która może być wbudowana w dowolny element do którego może być zamocowana ramka za pomocą Labiryntowego Systemu Mocowania.

“Errare humanum est” – Alexander Pope

Labiryntowy System Mocowania jest wytworem materialnym ukształtowanym przestrzennie w formie systemu składającego się z dwóch części z wynalezioną strukturą ułożoną w labiryntowe mocowanie spełniające funkcję mocowania dwóch części.

Droga przeprowadzenia Błądzącej części poprzez Labiryntową część jest złożona z czterech kroków.

Pierwszy krok to umieszczenie Błądzącej części w orientacji horyzontalnej w miejscu, w którym Labiryntowa część jest przedzielona poprzecznie i przeprowadzenie tego elementu przez ten kanał do poziomu dwóch kanałów umieszczonych po przeciwnych stronach części Labiryntowej.

Drugi krok to obrócenie części Błądzącej o 90 stopni i przeprowadzenie jej poprzez dwa poziome kanały umieszczone po przeciwnych stronach części Labiryntowej i umieszczenie jej w środku części Labiryntowej w poziomej orientacji.

Trzeci krok  to obrócenie części Błądzącej umieszczonej w środku części Labiryntowej w pozycji horyzontalnej prostopadle do części Labiryntowej o 90 stopni aby umieści ją w pozycji równoległej do części Labiryntowej.

Czwarty krok to obrócenie Błądzącej części o 90 stopni i umieszczenie jej w pionowej orientacji w części Labiryntowej.

Rozłączenie Labiryntowej i Błądzącej części zamocowanych poprzez Labiryntowy system mocowania jest tylko możliwe poprzez przeprowadzenie części Błądzącej poprzez część Labiryntową drogą, którą część Błądząca była przeprowadzona w celu zamocowania.

Labiryntowy System Mocowania jest przedmiotem wynalazku będącego w trakcie procesu nadania patentu międzynarodowego. Publikacja Międzynarodowej Aplikacji dostępna jest na WIPO PATENTSCOPE. Tutaj -> Letter referring to IPER możecie pobrać mój list adresowany do EPO dotyczący IPER wyjaśniający dlaczego wspomniany raport nie jest prawnie wiążący.  Wynalazcą LSoF jest  Magdalena Kubik , która jest również twórcą kompozycji wizualnych osadzonych w ramkach.

Kolekcje.

Kategoria produktów – IMPLANTY I AKCESORIA – zawiera kolekcje kompozycji wizualnych osadzonych w implantach z wbudowaną częścią Labiryntową Labiryntowego Systemu Mocowania. W ramach każdej kolekcji 6 kompozycji jest dostępnych do sprzedaży:


 
KOLEKCJA DEBIUT autorstwa Magdaleny Kubik 1. CB      2. GI      3. IC      4. KbS     5. T      6. WfN

KOLEKCJA NIE TYLKO DLA NAS ŚWIAT autorstwa Magdaleny Kubik

  1. AoSA    2. HoE     3. LoA     4. PoNA     5. PoA     6. KoA

KOLEKCJA QB-BISS-M autorstwa Magdaleny Kubik 


 
 1. LoD     2. FoS     3. BoR     4. NsY     5. NsO     6. JO

KOLEKCJA MUD ARCHITECTURE autorstwa Magdaleny Kubik 


  
 1. MUD     2. ARCHITECTURE 3. M MUD    4. M ARCHITECTURE 5. & M MUD   6. & MORE

KOLEKCJA FLAX & COTTON autorstwa Magdaleny Kubik 


 
  1. E COTTON  2. COTTON    3. L FLAX    4. E FLAX    5. FLAX     6. L COTTON

KOLEKCJA BUTTERFLY AND ITS EFFECT autorstwa Magdaleny Kubik   1. WI     2. BUTTERFLY_F 3. WII     4. WIII     5. BUTTERFLY_B 6. WIV

KOLEKCJA SUNNY WINDOW autorstwa Magdaleny Kubik


 
 1. S WINDOW 1  2. S WINDOW 2  3. S WINDOW 3  4. S WINDOW 4  5. S WINDOW 5  6. S WINDOW 6

KOLEKCJA REST OF THE DAY & HALF OF THE NIGHT autorstwa Magdaleny Kubik  1. ELEPHANT   2. W&V      3. ZEBRA     4. WILDEBEESTS  5. HIPPO     6. LION

KOLEKCJA OFFSPRING autorstwa Magdaleny Kubik


 
 1. C WOODSORREL  2. DAISY    3. VIOLETS   4. DAISIES   5. VIOLET    6. HOUSELEEK


Akcesoria.

Kategoria produktów – IMPLANTY I AKCESORIA – zawiera akcesoria z wbudowaną częścią Błądzącą Labiryntowego Systemu Mocowania. Część Błądząca dostępna jest również w sprzedaży w formie gotowej do zamocowania w dowolnym elemencie. Część Błądząca dostępna jest w sprzedaży w rozmiarach o trzech różnych długościach: 105 mm, 95 mm, 85 mm.
Torby i Implanty.

Kategoria produktów – IMPLANTY I AKCESORIA – zawiera torby z wbudowaną częścią Błądzącą Labiryntowego Systemu Mocowania. Torba wykonana jest z kwadratów o rozmiarze 35×35 mm wykonanych z drzewa z gatunku Diospyros oraz skóry, zszytych rzemieniem skórzanym oraz nicią. Boki i uchwyty wykonane są ze skóry. Torba jest zamykana na śrubę wykonaną z drewna z gatunku Diospyros. Każdy implant będący w ofercie sprzedaży firmy PINTOR Magdalena Kubik może być skomponowany z torbą. W środku torby jest kieszeń. Rozmiar torby: 25 cm x 50 cm. Torba może być rozłożona do szerokości 7 cm.

 


Zawartość strony internetowej.
Zawartość strony internetowej dostarczana przez firmę PINTOR Magdalena Kubik oraz jej licencjodawców taka jak: pliki, grafika, zdjęcia, rysunki, tekst, loga, slogany, koncepcje, produkty, wzory, inwencje, itp. jest własnością firmy PINTOR Magdalena Kubik oraz jej licencjodawców i jest chroniona prawem autorskim oraz innymi prawami dotyczącymi ochrony własności intelektualnej.