COLLECTOR - PINTOR Magdalena Kubik


 

                          
 
COLLECTOR to narzędzie, które powstaje w firmie PINTOR Magdalena Kubik i służyć będzie
do tworzenia oraz przechowywania kolekcji książek.

Poza tą, że Collector nie ma wad, najważniejszą zaletą jest to, iż Książki kolekcjonowane w Collector nie potrzebują baterii, do tego, aby zostały przeczytane.
 
Zbliżamy się do pierwszego etapu procesu wprowadzenia na rynek produktu Collector. Cały proces będzie długi ale unikalny. W grudniu 2023 roku podczas 1 etapu, nie najmniejszy ale podstawowy element konstrukcji produktu Collector o cechach półki, zapewniających podstawową funkcjonalność produktu, zostanie wprowadzony na rynek. A potem… na przykład jeśli Klient ma 5 tych podstawowych elementów w 2 etapie to będzie w stanie rozpoznać możliwość posiadania zamiast 5, 6 podstawowych elementów o unikalnych cechach aby móc stworzyć w 3 etapie procesu niesamowitą konstrukcję produktu Collector by skorzystać ze wszystkich funkcji jego konstrukcji w 4 etapie procesu wprowadzania na rynek produktu Collector, kiedy pełny produkt Collector będzie dostępny w sprzedaży i rozwijany poprzez wprowadzanie nowych akcesoriów.
 
PRZECZYTAJ

OFICJALNA ZAPOWIEDŹ WPROWADZENIA PRODUKTU NA RYNEK


 
 
                    
Zawartość strony internetowej.
Zawartość strony internetowej dostarczana przez firmę PINTOR Magdalena Kubik oraz jej licencjodawców taka jak: pliki, grafika, zdjęcia, rysunki, tekst, loga, slogany, koncepcje, produkty, wzory, inwencje, itp. jest własnością firmy PINTOR Magdalena Kubik oraz jej licencjodawców i jest chroniona prawem autorskim oraz innymi prawami dotyczącymi ochrony własności intelektualnej.